На Сумщині повідомили про підозру у розтраті понад мільйона гривень начальниці відділу освіти одного з селищ Охтирського району.
Про це повідомляє Сумська обласна прокуратура, пишуть Суми24.
Наразі відомо, що начальниця департаменту та ще й депутатка міської ради, підписала акт виконаних робіт, що не були виконані в повному обсязі. Після чого вона виплатила виконавцю всю суму. Таким чином відбулася переплата понад мільйона гривень бюджетних коштів.
Мова йде про ремонт школи та реконструкцію шкільного стадіону, на якому повинно було з’явитися спеціальне штучне покриття, але це відбулося лише на папірці.
Правоохоронці затримали начальницю департаменту, директора фірми та інженера, що завірив акт виконаних робіт. Усім учасникам схеми повідомлено про підозру за статтями 191 та 366 КК України.
Триває слідство.




