Державна екологічна інспекція у Сумській області розслідує випадок отруєння та масового замору риби у річці Сейм, яка сталася 28 травня.
Про це інформує Держекоінспекція, пишуть Суми24.
Наразі відомо, що в річці Сейм відучора щонайменше в районі сіл Манухівка та Піски спостерігається зміна кольору води та масовий замор риби.
Рекомендуємо
Екологи взяли проби води в районі населених пунктів Ігорівка, Зінове та Мутин. Обстеження акваторії Сейму в безпосередньо поблизу Манухівки ускладнене мінуванням територій та постійними ворожими обстрілами, адже селище знаходиться у 5 кілометровій прикордонній зоні.
Екологи не радять ловити рибу та купатися у Сеймі, а також не купувати та не вживати у їжу річкову рибу невідомого походження.




