Силовики СБУ та Національної поліції затримали двох керівників районного управління Держпродспоживслужби в Сумській області через регулярне вимагання хабарів від підприємців.
Про це інформує СБУ в Сумській області, пишуть Суми24.
Слідчі встановили, що посадовці отримували гроші за можливість безперешкодного продажу харчової продукції без належних дозвільних документів, а також за оформлення необхідних дозволів.
Фігуранти реалізовували корупційну схему щонайменше шість місяців. У ході слідства зафіксовано сім випадків отримання неправомірної вигоди.
Правоохоронці затримали зловмисників у момент передачі чергового хабаря. Під час обшуків було вилучено готівку, мобільні телефони та інші речові докази.
Підозрюваним інкримінується порушення ч. 3 ст. 368 КК України. Судом їм призначено запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Досудове розслідування триває, повідомили в СБУ.




