На Сумщині викрито корупційну схему у Держпродспоживслужбі

Силовики СБУ та Національної поліції затримали двох керівників районного управління Держпродспоживслужби в Сумській області через регулярне вимагання хабарів від підприємців.

Про це інформує СБУ в Сумській області, пишуть Суми24.

Слідчі встановили, що посадовці отримували гроші за можливість безперешкодного продажу харчової продукції без належних дозвільних документів, а також за оформлення необхідних дозволів.

Рекомендуємо

Фігуранти реалізовували корупційну схему щонайменше шість місяців. У ході слідства зафіксовано сім випадків отримання неправомірної вигоди.

Правоохоронці затримали зловмисників у момент передачі чергового хабаря. Під час обшуків було вилучено готівку, мобільні телефони та інші речові докази.

Підозрюваним інкримінується порушення ч. 3 ст. 368 КК України. Судом їм призначено запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування триває, повідомили в СБУ.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів