Сьогодні в Україні через нестачу генерації електрики можуть застосувати графіки стабілізаційних відключень

В наслідок рашистських обстрілів, в енергетиці досі спостерігається нестача генерації, тому НЕК “Укренерго” застосує обмеження для промисловості, а у випадку необхідності й для населення.

Про це інформує НЕК “Укренерго”, пишуть Суми24.

На жаль, в країні досі відчутна нестача генерації електроенергії, тому попри споживання навіть світла з Європи, сьогодні з 18:00 до 24:00 бізнесу та промисловості обмежать кількість споживання електрики.

Рекомендуємо

Також Укренерго повідомило, що у випадку виникнення кризової ситуації в пікові години, вони готові застосувати графіки стабілізаційних відключень для населення.

Тому Укренерго звернулося до населення з проханням зменшити споживання електрики в пікові години з  18:00 до 24:00, а також найближчими днями споживати світло дуже ощадливо.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів