В наслідок рашистських обстрілів, в енергетиці досі спостерігається нестача генерації, тому НЕК “Укренерго” застосує обмеження для промисловості, а у випадку необхідності й для населення.
Про це інформує НЕК “Укренерго”, пишуть Суми24.
На жаль, в країні досі відчутна нестача генерації електроенергії, тому попри споживання навіть світла з Європи, сьогодні з 18:00 до 24:00 бізнесу та промисловості обмежать кількість споживання електрики.
Також Укренерго повідомило, що у випадку виникнення кризової ситуації в пікові години, вони готові застосувати графіки стабілізаційних відключень для населення.
Тому Укренерго звернулося до населення з проханням зменшити споживання електрики в пікові години з 18:00 до 24:00, а також найближчими днями споживати світло дуже ощадливо.




