У Сумах перед судом постане чоловік, який пограбував військовослужбовця

Слідчі поліції завершили досудове розслідування у справі чоловіка, якого підозрюють у крадіжці у 41-річного військового в місті Суми.

Про це інформує ГУНП в Сумської області, пишуть Суми24.

Встановлено, що зловмисник познайомився з потерпілим на вулиці. Увійшовши в довіру, він дізнався конфіденційні дані – паролі до банківської картки та рахунку. Надалі він викрав телефон військовослужбовця та саму картку, після чого зняв 7 тисяч гривень готівкою і ще 40 тисяч переказав через мобільний застосунок.

Рекомендуємо

Правоохоронцям вдалося оперативно встановити особу підозрюваного. Обвинувальний акт уже передано до суду під процесуальним керівництвом Роменської окружної прокуратури.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів